The best Side of doğal taşlar

Ya da tam tersi, yüksek enerjimiz bulunduğumuz ortama da yansır… Bir ara bir mercan taşım vardı kaybettim. Yazıyı okuyunca aklıma geldi, en kısa zamanda tekrar alırım Şifalı taşların isimleri ve faydalarına dair bu bilgilendirici içerik için teşekkürler Duo

Ayrıca diğer taşların enerjisini artworkırmak için de kullanıldıkları bilinmektedir. Göz ve kalp sağlığını iyileştirmek için kullanılır. Ametist taşı mitolojide sarhoş etmeyen anlamına gelmektedir.

Burç taşları kullanımı için kişilerin doğal taş seçimini kendi burcuna göre yapması yeterli olacaktır. Örneğin eğer başak burcuysanız doğal taş alırken mavi safir tercih edebilirsiniz. Bu şekilde seçtiğiniz doğal taşla aranızda manevi bir enerji aktif hale gelecektir.

Faydalı taşlar denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri Tesbih Atölyesidir. Bazı müşterilerimiz soruyor doğal taşlar ne işe yarar, doğal taşlar kişinin ruhsal ve fiziksel problemlerini ortadan kaldırır. Doğal taşların faydaları ve yararları saymakla bitmez sizlere kısaca bazı taşların sağladığı faydalardan bahsetmek istedik. Sağlık için doğal taşlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı doğal taşların gerçekten şifası kanıtlanmış olup sizlere bazı şifa veren doğal taşlardan bahsedeceğiz; Örneğin Kehribar taşının şifası astım ve guatr için faydalı olması içerisinde bulunan süksinik asit sayesinde ilaç sanayide ağrı kesicilerde kullanıldığı için.

Aventurin Taşı Özellikleri ve Faydaları: Aventurin taşı liderlik özelliklerini ve kararlılığın artırılmasında rol oynar. Diğer bir adı ‘şans taşı’dır. Merhamet ve empati duygularını besler. Bir kararı sonuna kadar destekleme ve işin sonuna ermeye teşvik eder.

 Uğur getiren doğal taşlar arasında bilinen Akik taşı, aynı zamanda sünnettir. Akik taşı kullanarak çevrenize olumlu enerji yayar ve uğur getirirsiniz.

Su ile temas ettirilmemesi gereken doğal taşlardan biri olan selenit taşı, yakınındaki diğer doğal taşların enerjilerini nötrleme özelliğine sahip. Selenit taşı faydaları ise zihin netliği sağlama, farkındalığı artırma ve karışıklığı gidermedir.

Doğal taşlar nerede satılır dediğini duyar gibiyiz. Tesbih Atölyesi olarak sizlere 1.sınıfile %100 orijinal ve garantili doğal taş takı ve aksesuarları Türkiye'nin en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Biz 77 Yıldır toptan ticaret yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en özel taşları toptan fiyatına perakende satış sağlamaktayız. Amacımız bütün insanlarımızın faydalanması ve yararlanmasıdır. Dünyanın en güzel taşlarını bulup sizlere sunuyoruz.  

Uygun fiyata yakut kullanılan takılar olduğu gibi son derece pahalı mücevherlerle de iyi bir ikili oluşturur.

Yarı değerli taş kategorisine ait olan doğal taşlarda sertifika olmaz. Eğer birisi sizing sertifikası olan bir doğal taş satmak istediğini söylerse, sizi kandırıyor demektir.

Mücevher ya da süs eşyası olarak kullanılan mineral taşların, enerjileri olduğuna inanılır. Hem görsel olarak hoş gelen hem de vücuda farklı etkileri olduğuna inanılan bu taşların her birinin farklı özellikleri bulunur.

Doğal taş milyonlarca yıl önce toprağın altında basınç ve ısının etkisi ile ortaya çıkmıştır. En eski yapı malzemeleri arasında yer alan doğal taşlar, kendi titreşimleri ile etrafa enerji yayarlar. Doğal taşların enerjilerini kayıp etmeleri söz konusu değildir. Bu nedenle ölümsüz olarak da bilinmektedirler. ÇOkay medeniyette doğal taşlar çOkay değerli kabul edilmiştir. Uzmanlar kişilerin kendilerine uygun taşı buldukları zaman hem taşta doğal taşlar hem de kişinin enerjisinde değişkenlik olduğunu söyler.

 Romatizmaya iyi gelen taşlar arasında en çok bilinen ve müşterilerimizden yorumunu aldığımız Hematit Taşıdır.

Yakut taşı, antik çağlardan beri bilinen ve popüler olan doğada bulunan en sert ikinci doğal mineral olan kırmızı korindon çeşididir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *